Сайт вчителя історії та правознавства
Мицька Віктора Михайловича
Головна
Інтелектуально - розвиваючі ігри
Портфоліо
ЗНО
Методичний кейс
Гостьова книга
Дистанційне навчання
Фото-Відео галерея
Besucherzahler
счетчик посещений
Розповісти друзям:

ОНОВЛЕНІЙ ШКОЛІ БУТИ!

8-9 лютого прийняв участь у Другому всеукраїнському семінарі для освітян “Нова українська школа: навчання/знання про голодомор та інші геноциди”. Захід проходив за участі міністра України Лілії Гриневич, директора Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича, директора Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору “HRES” Людмили Гриневич та інших. Особливо приємно було побачитися з учасниками конкурсу “Учитель року-2016 року”, які теж працювали в рамках заходу.

Організатори представили своє бачення нової української школи. Також учасники попрацювали на майстер-класі, на якому було запропоновано методику вивчення Голодомору та інших геноцидів на уроках історії.

На цьому дійстві вдалося особисто поспілкуватися з такими відомими людьми як з Уповноваженим Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим та депутатом Верховної Ради Тарасом Юриком та обговорити вищесказані проблеми. Від всіх учасників хочу подякувати організаторам. З нетерпінням чекаємо наступного запрошення. отозвіт)

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 
Категорії
Design from A.Great
© 2018 Віктор Мицько
ВГОРУ